Kıbrıs iPhone Fiyatları – Telefon Fiyatları

Kıbrıs iPhone fiyatları adlı makalemiz de yalnızca iPhone fiyatlarını değil. Daha bir çok cep telefonu fiyatını daha sizlerle paylaşacağız. Kıbrıs’ta satılan cep telefonlarının ilgi görmesinin nedeni geçici IMEI kaydının askıya alınmasıdır. Yurt dışından ithal edilen cihazları düzenleyen yasalar nedeniyle birçok kişi Kıbrıs’ta iPhone ve telefon fiyatlarını merak ediyor. Bunun hemen peşine Gürcistan iphone 14 pro max fiyatlarını da araştıran ülkemizin vatandaşları en ucuz iphone 14 almak için birbiri ile yarışır durumda. Bunu içeriğimizde açıklamaya çalışacağız.

Kıbrıs iphone fiyatları
Kıbrıs iphone fiyatları

Yavru Vatan Kıbrıs`tan Telefon Alınabilir mi ?

Diğer cep telefonu markaları, özellikle iPhone’lar, Yavru vatan Kıbrıs’ta Türkiye’den çok daha ucuz. Bu oran neredeyse %20`lere varmakta. Öte yandan, Kıbrıs’tan telefon alıp geri döndükten sonra doğrudan, satın aldığınız cihazı 60 gün içinde kaydettirmeniz gerekir. Yurt dışından getirilen telefonlar için IMEI ücreti 2732 TL civarındadır ve bu yasa Kıbrıs’tan getirilen telefonlar için geçerlidir. Öte yandan, arada ki fiyat farklılıkları göz önüne alındığında, Kıbrıs’tan ucuz telefon almak mantıklı bir seçimdir.

Kıbrıs iPhone Fiyatları 2022

Yavru vatan Kıbrıs’ta iPhone telefon fiyatları Türkiye’ye oranla oldukça uygun. Örnek olarak Ülkemiz de satılan bir iPhone 14 PRO Max yaklaşık olarak 51.000 TL’ye gelirken, Kıbrıs’ta ise yaklaşık 43.000 TL’ye satılıyor. Bu da Türkiye`den alınan iPhone ile Kıbrıs`tan alınan iPhone arasında yaklaşık 8000 TL’lik bir fark olduğu anlamına geliyor.

Kıbrıs Güncel iPhone Fiyatları Listesi ;

Kıbrıs iPhone 14 PRO Max 43000 TL
Kıbrıs iPhone 13 PRO Max 23500 TL
Kıbrıs iPhone 12 PRO Max 19000 TL
Kıbrıs iPhone 11 Pro 17500 TL
Kıbrıs iPhone 13 128 GB 23500 TL
Kıbrıs 11 64 GB 17500 TL

Güncel olarak Kıbrıs iPhone telefon fiyatları.

Kıbrıs`tan Alınan Telefonlar Türkiye`de Kullanılır mı ?

Kıbrıs’ta satın alınan bir iPhone, Samsung veya başka bir markanın çalışması için yabancı bir IMEI kaydını tamamlaması gerekir. IMEI kaydı yapıldığı takdir de Kıbrıs`tan alınan telefon Türkiye`de çalışır.

Kıbrıs telefon fiyatları
Kıbrıs telefon fiyatları

Kıbrıs`ta Telefon Fiyatları

iPhone telefonlarda olan fiyat uygunluğu diğer telefonlar için de aynı şekilde geçerlidir. En çok tercih edilen diğer telefon modelleri ve Kıbrıs telefon fiyatlarını sizlerle paylaşıyoruz. Bu telefonlar için de IMEI kaydı yaptırıldığında herhangi bir sorun yaşamaksızın Kıbrıs`tan alınan uygun telefonunuzu Ülkemiz de kullanabileceksiniz.

Kıbrıs Samsung Galaxy A12 Fiyatı 4500 TL
Kıbrıs Xiaomi Poco F2 128 GB 10000 TL
Kıbrıs Samsung Galaxy A11 32 GB 3500 TL
Samsung Galaxy A21 64 GB 6000 TL
Resmi Note 11 PRO 8000 TL
Redmi 9C 32 GB 3200 TL

Kıbrıs iphone Fiyatları – Telefon Fiyatları adlı konumuzu incelediniz, buna benzer diğer içeriğimiz olan Kıbrıs Alkol Fiyatları 2022 adlı konumuzu da inceleyebilirsiniz.

“Kıbrıs iPhone Fiyatları – Telefon Fiyatları” üzerine 8 yorum
  1. Gerçekten çok iyi fiyatlar gibi değerlendirmek lazım şuan ger şey pahalı durumda turkiyede çalıştığını yeni öğrendim

    Cevapla
  2. Kıbrıstan telefon almayı düşünüyorum da imei kaydı için de bir yazı paylaşır mısınız detaylı bir şekilde ?

    Cevapla
  3. Türkiye iphone 14 pro Max 50 bin lira Kıbrıs’ta 40 bin lira IMEI kaydını yaptırdıktan sonra yine arada yedi buçuk sekiz bin kârım var. Çok teşekkürler 👍

    Cevapla
Yorum yapın