PUBG 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg 60 fps veren telefonlar şu anda son derece popülerdir. Teknoloji hızlı bir şekilde ilerliyor. Bu nedenle de telefonlarda da sürekli olarak bir değişiklik yaşanmaktadır. Ortaya çıkan yeni oyunlar üst düzey grafik kalitesi istiyor. Oyun oynayabilmek için; birkaç özelliğe sahip telefon gerekir. Aksi halde oyun oynarken sorunlar ortaya çıkar. Özellikle de pubg oyunu oynamak için iyi bir telefona ihtiyaç vardır. Buna uygun telefon tercih edilir ise sorunsuz bir şekilde oyun oynanır. Eğer tercih edilmez ise oyun esnasında donmalar samanlar ortaya çıkar. Eğer sizde bu telefonlar hakkında bilgi istiyorsanız yazının devamını okumalısınız.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar
Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg İçin En İyi Telefonlar

Birçok telefon mevcuttur fakat her telefon oyun kaldırmaz. Son dönemlerde ise Pubg oyunu birçok kişi tarafından oynanmaktadır. Bu oyunu oynayan kişiler belirli telefon tercih etmelidir. Aşağıda sayacağımız bu telefonlar sayesinde kesintisiz bir şekilde oyun oynanabilir. Çünkü bu telefonların özellikleri diğer telefona göre daha fazladır. Özellikle pubg oyun oynamak isteyen kişiler aşağıdaki telefonlardan bir tanesini tercih etmelidir.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar

Pubg mobile 60 fps veren telefonlar çok fazladır. Ancak her telefon ile oyun oynanmaz. Oyun indirilse bile kısa bir süre içerisinde sorun çıkar. Kesintisiz oyun oynayabilmek için ise bazı telefonları tercih etmek gerekir. Peki 60 fps veren telefonlar hangileridir. Hangi telefonlar ile oyunlar kesintisiz bir şekilde oynanır. Bu sorunun yanıtını merak ediyorsanız doğru neredesiniz. Şimdi sizlere bu telefonlar hakkında açıklama yapalım. Aşağıdaki telefonlar 60 fps vermektedir.

Xiaomi mi 10 PUBG 60 fps veren telefonlar
Xiaomi mi 10 PUBG 60 fps veren telefonlar

Xiaomi mi 10

Bu telefonun 6.6 7 inç ekranı bulunmaktadır. Oyun oynamak isteyen kişilerin gözdesidir. Çünkü işlemcisi çok kaliteli ve güçlüdür. Kolay kolay şarjı bitmez çünkü bir miktarı 5000 mahdır. Depolama alanı ise 128 gbdir.ihtiyaç duyulur ise depolama alanını isteğe bağlı olarak genişletmek de mümkündür. Fiyatı ise şu anda 14.000 türk lirasıdır.bunun yanı sıra hızlı şarj özelliği bulunur. Kamerası üst düzeydedir.

Sony xperia 1 Pubg 60 fps veren telefon
Sony xperia 1 Pubg 60 fps veren telefon

Sony xperia 1

Ekranı büyük olan bir telefon arıyorsanız sony xperia 1 aradığınız tarzda bir telefondur. Aynı zamanda kamerası da son derece kalitelidir. Pubg mobilı bu telefon ile kaliteli bir şekilde oynanır. 1644 x 3840 piksel çözünürlüğü bulunmaktadır. Kamerası çok iyi olduğu için canlı ve keskin görüntü verir. 6 gb ram’i bulunmaktadır. Oyun oynamak isteyen kişiler bu telefon ile oynayabilir. Şu anda fiyatı 21 bin türk lirasıdır. Güçlü yapıya sahip olan oyun işlemcisi bulunmaktadır. Gece çekimlerine mükemmel bir şekilde yapar. Hızlı sensör özelliği mevcuttur.

Poco x3 pro telefon
Poco x3 pro telefon

Poco x3 pro

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar adlı içeriğimiz de bu sefer Poco X3 PRO marka telefonu inceleyeceğiz.

5160 mah pili mevcuttur. 6.60 7 inç ekranı bulunmaktadır. 48 megapiksel hisse kamerası mevcuttur. Şu andaki fiyatı ise 12.000 Türk lirasıdır. Oyun için tercih edilebilecek bir telefondur.su ve aynı zamanda tuzla karşı son derece dayanıklıdır. Hızlı bir şekilde şarj edilebilir. Genel kamera performansı yüksek düzeydedir.

Xiaomi 11t 5 g
Xiaomi 11t 5 g

Xiaomi 11t 5 g

PUBG 60 fps veren telefonlar arasında şu an xiaomi 11 t5g bulunmaktadır. şu andaki fiyatı 15500 türk lirasıdır. Geniş bir ekranı mevcuttur ve aynı zamanda tasarımı izle şıktır. Kamerası büyük olmakla birlikte hoparlörü ise güçlüdür. Kullanım ara yüzü ise son derece basittir. Bu telefon ile birçok oyun herhangi bir sorun çıkmadan oynanabilir. 120 w hızlı şarj desteği mevcuttur. 4k kadar video kaydetme özelliği bulunmaktadır. Oyun işlemcisi ise güçlü bir yapıya sahiptir. Xaiomi birçok telefonu mevcuttur ve şu telefonlar ise bu hizmeti sağlamaktadır.

  • Xiaomi mi 9 xiaomi mi 9t pro xiaomi mi mix 3 xiaomi redmi 7 xiaomi redmi note 7 xiaomi redmi note 8 xiaomi redmi note 8 pro xiaomi redmi note 9 xiaomi redmi note 9s xiaomi redmi note 9 pro xiaomi redmi note 10 xiaomi redmi note 10s xiaomi redmi note 10 pro
Samsung galaxy a52
Samsung galaxy a52

Samsung galaxy a52

Hoş bir tasarımı mevcuttur. Ekranı ise 120hz dir. Su geçirmez özelliği bulunur ve aynı zamanda sertifikalıdır. İlişkiye özelliği aktiftir. Pil gücü uzun ömürlüdür. Kamera performansı yüksek düzeydedir. 4k kadar video kaydedebilme özelliği bulunmaktadır.

Pubg 60 Fps Veren Telefonlar adlı makalemizi incelediniz. Buna benzer diğer içeriklerimize göz atmak için Teknoloji kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın