En İyi 10 VPN Hizmeti 2022

VPN’ler verilerinizi güvende tutar, Sizler için En iyi 10 VPN Hizmeti 2022 veren firmaları araştırdık. coğrafi kısıtlamalı içeriğe ve web sitelerine erişmenizi sağlar ve hatta konumunuzu taklit etmenize yardımcı olabilir. Daha az maliyetle daha fazla web’e erişmek için en iyi hizmetleri bulmak için en iyi VPN‘leri test etmek için 43 saat harcadık. Sonuçlarımız hız, güvenlik, gizlilik, mobil cihazlarla uyumluluk ve hangi VPN hizmetinin anonim olarak ödeme yapmanıza izin verdiğine dayanmaktadır.

Sansürü aşmanın, çevrimiçi ortamda anonim kalmanın veya yalnızca tarama geçmişinizi internetteki yabancılardan korumanın bir yolunu arıyorsanız, VPN’ler gitmeniz gereken yoldur. En iyi 10 VPN’den oluşan son derlememizde, sıkı kriterlerimizi karşılayan dikkatlice değerlendirilmiş hizmetler bulduk: süper hızlı ve güvenilir olmaları, sınırsız bant genişliği sunmaları ve müşterilerine saygılı davranmaları.

En iyi 10 VPN Hizmeti 2022
En iyi 10 VPN Hizmeti 2022

VPN Nedir ?

VPN, “Sanal Özel Ağ” anlamına gelir ve genel ağları kullanırken korumalı bir ağ bağlantısı kurma fırsatını tanımlar. NordVPN ile herkese açık WLAN’ları güvenle kullanabilir ve IP adresinizi istenmeyen üçüncü şahıslardan koruyabilirsiniz. Bit AES algoritmasını kullanarak, çevrimiçi etkinliklerinizin bilinmemesi için veri trafiği gerçek zamanlı olarak şifrelenir.

Kendinizi bilgisayar korsanlarına, siber dolandırıcılıklara, banka hesabı hırsızlıklarına ve kimlik avı e-posta dolandırıcılığına karşı korumak isteyenler için. Windows, Android, iOS ve macOS için hide.me VPN ile birkaç saniye içinde güvenli bir VPN bağlantısı kurabilirsiniz.

Bir VPN gizliliğinizi koruyacaktır. İnternet hayatımızın merkezi bir parçası haline geldi – arkadaşlarımız ve ailemizle iletişim kurmak, alışveriş yapmak, banka yapmak ve kendimizi eğlendirmek için ona ihtiyacımız var. Verilerimiz siber suçlulara, reklamcılara ve devlet gözetim kurumlarına baş döndürücü bir ölçekte maruz kalıyor. Artık neredeyse yaptığımız her şey için interneti kullanıyoruz. Kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden korumak istemez misiniz?

Muhtemelen bir kafenin dışında veya bir otelde bir Wi-Fi ağına bağlanmak istediğiniz bir durumdaydınız, ancak ağın güvenli olmadığını veya parola korumalı olduğunu gördünüz. Bu durumlarda bir VPN kullanmanızı şiddetle tavsiye ederiz. Bunlar genellikle LAN’a bağlandığınızda, örneğin evdeyken veya telefonunuzu Wi-Fi etkin noktası olarak kullandığınızda olur. Bir VPN, bu tür ağlarda güvenli bir bağlantı ve artırılmış gizlilik sağlar.

VPN‘ler, insanların çevrimiçi yaptıklarınızı izlemesini engelleyerek interneti daha güvenli, daha güvenli ve daha özel hale getirmek için tasarlanmıştır. Trafiğiniz bir VPN tarafından şifrelenir, böylece başka hiç kimse hangi verileri gönderip aldığınızı göremez.

İhtiyaçlarınız için hangisinin en iyi olduğuna karar vermenize yardımcı olmak için dünyadaki en iyi VPN hizmetlerinin bir listesini derledik. Kullanıcı memnuniyeti ve performansı hakkında ayrıntılı bir çalışmadan, dünya çapındaki çeşitli sunucularda kapsamlı canlı testlere kadar, bu hizmetler hakkında bilmeniz gereken her şey için ilk rehberiniz biziz. Bir sağlayıcı seçmeden önce bilinçli bir karar verebilmeniz için bilmeniz gereken her şeyi bu raporda açıklıyoruz.

En İyi 10 VPN Hizmeti 2022

  • ExpressVPN: Çoğu insan için en iyi VPN
  • NordVPN: En iyi güvenlik
  • CyberGhost: En iyi değer
  • Private Internet Access: En iyi web tarama özellikleri
  • Hotspot Shield: Netflix için En İyisi
  • Surfshark: Yeni başlayanlar için kullanım konusunda en iyisi
  • IPVanish: Sınırsız cihazlar için en iyisi
  • PureVPN: BBC iPlayer için en iyisi
  • TunnelBear: En iyi ücretsiz reklam engelleyici
  • ProtonVPN: Torrent için en iyisi

VPN kullanmak, interneti güvenli ve güvenli bir şekilde kullandığınızdan emin olmanın en iyi yoludur. Bazılarımız iş ve seyahat için her gün VPN kullanıyor ve bazılarımız VPN’nin ne olduğu hakkında hiçbir fikri yok. İster sık ​​seyahat edin, ister kendi evinizde Wi-Fi kullanmanın daha güvenli bir yolunu isteyin, bir VPN en çok ihtiyaç duyulduğunda gönül rahatlığı ve daha fazla güvenlik sağlamaya yardımcı olabilir.

VPN Hizmeti
VPN Hizmeti

VPN Kullanmak Zararlı mı ?

VPN, dünyadaki en kullanışlı ve popüler teknolojidir. Ama zararlı mı?

VPN kullanmanın temel tehlikelerinden biri yanlış olanı seçmektir. Tarayıcı uzantılı mağazalarda ve mobil pazarlarda reklam veren ücretsiz hizmetler, gerçekte bir VPN kullanmamaktan daha tehlikeli olabildiklerinde, hızlı indirmeler ve anonimleştirilmiş etkinlikler talep etmeleriyle ünlüdür.

Bir VPN hizmeti müşterilerinden ücret almıyorsa, şirketin başka bir yerden gelir getirmesi gerekir. En yaygın kaynak, VPN’nin korumaya söz verdiği kullanıcı bilgilerini satmaktır. Hizmet için ödeme yapmıyorsanız, müşteri değilsiniz, ürün sizsiniz . Bu, neredeyse her ücretsiz VPN hizmeti için geçerlidir. Bilgilerinizin her zaman olabildiğince güvende kalmasını sağlamak için güvenilir ve güvenilir ücretli kaynaklara bağlı kalmak her zaman en iyisidir.

Bu yüzden Ücretsiz VPN Hizmetlerinden kesinlikle uzak durmanız gerekiyor.

Sizler de bunun gibi Teknoloji konuları takip etmek istiyorsanız Teknoloji kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın