Kocanızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız Test

Kocanızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız ? Kocanız ve siz… birbirinize karşı artık sevgi böceği değil misiniz? Yapmacık davrandığı hissine mi kapılıyorsunuz? Tavırlar, mimikler, hal ve hareketler bir ilişkinin temelini oluşturur. Vücut dili sayesinde sevdiğimizi belli eder, sevildiğimizi hissedebiliriz. Tabii bazen günün stresi ya da hayat karmaşası içerisinde sevdiğimizi belli edemediğimiz dönemlerimiz de olur. Ancak temelde her insan sevdiği için fedakârlık yapar, sevdiğinin iyiliğini düşünür.

Kocanızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız test
Kocanızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız test

Son zamanlarınızı düşündüğünüzde kafanızda sevilmediğinize dair kuşkular oluşmuş olabilir. Pek çok sitede kocanızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız test edin gibi başlıklar yer almaktadır. Bir insanın sevgisi, bir tarih bilgisi sınavı gibi test edilerek ölçülemez. Ancak aşağıda yer alan sorulara karşı ne hissettiğinizi irdeleyerek şüphenizin gerçeklik boyutunu keşfedebilirsiniz.

Eşiniz ya da sevgiliniz size ihtiyacınız olan sevgiyi veriyor mu, yoksa siz onun tarafından verilenle idare mi ediyorsunuz? Gelin beraber düşünelim.

Sevgi Test Etme Yöntemleri

Kocanızın sizi sevdiğini nasıl anlarsınız test edilip onaylanmış bakış açıları ile? Son zamanlarda eşim beni anlamıyor, söylediklerime önem vermiyor, isteklerime saygı duymuyor gibi hisler içindeyseniz sevgiyi anlamanın bin bir türlü yolundan birkaç tanesini sizin için araştırdık.

  • Sürekli sen öylesin, sen böyle davranıyorsun gibi sizi suçlayan tavırlar mı sergiliyor?
  • Yaptığınız işleri küçümsüyor, sizin hayallerinizle dalga mı geçiyor?
  • Söylediklerinizi unutuyor mu?
  • Özel günler, doğum gününüz gibi ya da değer verdiğiniz günleri önemsemiyor mu?
  • Stresli ve sıkıntılı olduğunuz zamanlarda sizi yalnız mı bırakıyor?
  • Gelecek hayallerinde siz yok musunuz? Ortak hayaller yerine kendi başına mı hayal kuruyor?
  • Geçmişinizle alakalı size karşı yargılayıcı tutumlar mı sergiliyor?
  • Zor zamanınızda ona ulaştığınız zaman meşgul olduğunu mu söylüyor?
  • Sizi mutlu etmek sevdiği şeylerden fedakârlık yapmıyor, sürekli olarak önce kendi zevklerini mi önemsiyor?
  • Tartışmalarınızdan sonra konuyu tatlıya bağlamak için sürekli siz mi uğraşıyorsunuz?

Bu sorulara cevabınız büyük oranda evet ise; kocanızın net olarak sizi sevmediğini elbette düşünmemelisiniz. Ancak ilişkinizi onarmak için, durumu paylaşmak için de geç kalmamanız önerilir.

İnsanlar sevdikleri için fedakârlık yapmalı, yeri geldiğinde önceliklerini sevdiğine göre ayarlamalı, onu kırmaktan korkmalıdırlar. Partnerler birbirlerinin yanında huzursuz, değersiz, yanlış anlaşılan ya da anlaşılamayan şekilde hissediyorsa sevgi ya da güven konularında açıklığa kavuşturulması gereken konular olabilir.

Canten Kaya – Eşim Beni Seviyor mu Konulu Video

YouTube video

Kocanızın Sizi Sevdiğini Nasıl Anlarsınız Test adlı konumuzu incelediniz, buna benzer diğer konular için Yaşam adlı kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Ayrıca sizler için faydalı olacağını düşündüğümüz diğer konularımıza da göz atmanız da fayda var.

Yorum yapın