Recep ivedik 7 Ne Zaman Çıkacak ?

Oyuncu Şahan Gökbakar’ın hayranlarına müjdeli haber verildi. Recep ivedik 7 ne zaman çıkacak ? Türkiye’de herkesin merakla beklediği ve büyük bir hayranlıkla izlediği film, gişe rekorlar kıran film dizisi Recep İvedik, yeni filminin çekildiğini sosyal medyadan duyurdu. Gönderisinde, yeni filmin senaryosunu yazmaya başladığını söyledi. Bu serinin her filmi farklı bir hikaye anlatıyor ve herkes merak ediyor Recep İvedik bu sefer ne yapacak? Recep İvedik 7 ne zaman çıkacak? Recep İvedik 7 ne hakkında? Detaylar burada…

Ünlü komedyen Şahan Gökbakar, ‘Recep İvedik’ serisinin 7. filmi hakkında bizlere yeni bilgiler veriyor. Filmleri tutkuyla takip edenler ve sinemalarda rekorlar kıranlar, baş karakter Recep İvedik’in bu sefer neyle karşılaşacağını merakla bekliyor olacak. Senaryosunda ne yazdığı hala bir sır gibi saklanıyor. En yeni seri, diğer filmlerden farklı bir yolculukla sinemalara geldi. Recep İvedik 7 ne zaman vizyona girecek? Recep İvedik 7’nin konusu nedir?

Recep ivedik 7 Ne Zaman Çıkacak
Recep ivedik 7 Ne Zaman Çıkacak

Recep ivedik 7 filminin konusu ne ?

Henüz net açıklama yapılmamışken, komedyen ve filmin yazarı Şahan Gökbakar daha önce de verdiği bir röportaj sırasında; Recep İvedik’i bir de Uzak Doğu ülkelerinde görmek istediğini açıklamıştı. Acaba Recep ivedik 7 senaryosu uzak doğu da mı geçiyor ?

Recep ivedik 7 filmi ne zaman yayınlanacak ?

En son Recep ivedik 6 filmi 2019 yılında tüm izleyiciyi kahkahaya boğdu ve onun ardından beklenen tüyo Şahan gökbakar`ın şahsi instagram hesabında verildi. herhangi bir tarih vermeyen ünlü komedyen, Recep ivedik serisi hayranlarını şimdiden büyük bir merak içerisine düşürdü.

Sinemaseverlerin merakla beklediği Türk komedi filmi Recep İvedik 7 ile ilgili haberler merakla bekleniyor. Türkiye’nin en çok hasılat elde eden komedi filmlerinden biri olan Recep İvedik 6’dan yedi yıl sonra, tüm filmlerini yöneten Türkiye’nin en başarılı komedyen yönetmeni Aydın Ünalan. Recep İvedik 7’nin senaryosunu kendisinin yazmaya başladığı sosyal medyada anlatılan filmler. Esprili diyalogları ve unutulmaz sahneleriyle Recep İvedik vizyona girdiğinde sizi güldürecek.

Öte yandan Cast ajansları bu gibi bir film çalışması olduğunda ilk bilgiyi alacak sektörler arasındadır. Yakın zamanda Recep ivedik serisinin en yenisini sinema sahnelerinde görmek dileği ile.

Yeni çıkacak filmler, diziler ve gösterime girenler hakkında ki makalelerimiz için Dizi – Film kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Yorum yapın