Astral Seyahat Nedir ?

İnsanlar internette sık sık “Astral seyahat nedir?” diye aramalar yapıyor. Astral bedende seyahat etmek gerçekten mümkün mü? Temel sorulardan biri budur. İkinci soru, “İnsan bunu nasıl yapabilir?” Astral seyahat, insanların ruhsal bir macera yaşamalarının bir yoludur. Astral seyahat sadece bir yolculuk değil, bir dönüşümdür.  Varlığınızın kalitesini değiştirebilirsiniz. Varlığınızın niteliğini değiştirerek geleceğinize yön verebilirsiniz. Çünkü ; Astral seyahatin nihai amacı, daha yüksek astral seviyelerde yüksek Benliği gerçekleştirmektir. Astral planda, brüt dünyada olduğunuzdan tamamen farklısınız. Evren de istediğiniz yere gidebileceğiniz, herkesle tanışabileceğiniz ve arzu ettiğiniz her şeyi keşfedebileceğiniz, sınırsız bir yolculuktur. Astral seyahatin en iyi yanı, bunun gerçekleşmesi için uykuda olmanıza gerek yoktur. Astral seyahat hakkında birçok teori olsa da, onu deneyimleyenler bunun ne hakkında olduğunu bilirler.

Astral Seyahat Nedir
Astral Seyahat Nedir

Fiziksel bedeni çevreleyen yedi enerji katmanı vardır ve bunlara aura denir. Bu aura fiziksel sistemimizden yayılır.
Aura içimizde değildir; bizi çevreliyor. Manyetik alanımız üç katmandan oluşur – ilk katman bilincimizi, zihnimizi içerir; ikinci katman duygular, hisler içerir; ve bunun ötesinde üçüncü bir deneyim katmanı vardır. Aurik alan, tüm fiziksel bedenimizi çevreleyen bu üç katmandan oluşur. Aslında, bir kişinin manyetik alanını gerçekte var olduğu gibi görseydiniz, onun fiziksel bedenini hiç görmezdiniz.

Astral seyahatte uzmanlaştıkça, başka uçaklarda arkadaşlarla tanışmak, eski uygarlıkları keşfetmek, sadece diğer varoluş planlarında bilinebilecek yerler hakkında bilgi edinmek veya içgörü kazanmak gibi çeşitli amaçlarla kullanabileceksiniz. Astral seyahat, ruhun bir yolculuğundan başka bir şey değildir. Sadece meditasyon yoluyla mümkündür.

Astral seyahatin bazı yönlerinden ve bunun nasıl mümkün olduğundan bahsedelim

  • Vücudunuzu meditatif bir durumda bıraktığınızda başlar.
  • Akıl, beden ve ruhun birbirinden ayrılmasına astral yolculuk denir.
  • Astral bedeniniz her yöne çok yüksek bir hızla seyahat eder.
  • Başlangıçta, vücudunuzu terk ettiğinize dair belirsiz bir his duyacaksınız.
  • Astral seyahat sörf yapmak gibi bir şeydir. Uygulama ile daha iyi yapmayı öğrenirsiniz. Sonra  aniden uçuyorsun!

Peki insanlar neden Astral Seyahat etmek istiyor ?

  • Bazı insanlar sadece hayal etmekten hoşlanırlar.
  • Bazı insanlar bunun kaçmanın harika bir yolu olduğunu düşünüyor.
  • Bazı insanlar hayatında özel biriyle tanışmanın bir fırsat olduğunu düşünür.
  • Bazı insanlar astral projeksiyonda yanlış bir şey olmadığına inanıyor.
  • Bazı insanlar astral seyahat için bir kural olmadığına inanır, ancak bu doğru değildir.

Herkes Astral Seyahat Yapabilir mi ?

Herkes astral yolculuk yapabilir. Bu sadece mistiklerin yapabileceği bir şey değil. Ünlü bir ressam, ruhunun vücudundan Tanrı’nın tahtına nasıl uçtuğunu ve daha sonra dört yaşındayken vücuduna nasıl geri döndüğünü yazdı. Neden bazı insanlar bedenlerini terk edemiyorlar? Bunun birkaç nedeni var. Biri, bedeninizin dışında seyahat edebileceğinize dair inançsızlıktır. Ne kadar çok şüphe ederseniz, bunu yapmak sizin için o kadar zor olacaktır. Astral Seyahat deniyorsanız ve işe yaramıyorsa, ne yaparsınız? Mutlu yerinizi düşünün.
Astral seyahat inanılmaz eğlencelidir, ancak bu konuda şüpheleriniz veya korkularınız varsa bu zordur.

İnsan vücudunun birçok katmanı vardır. Fiziksel beden en belirgin katmandır, ancak birkaç ince katman daha vardır. Bu süptil bedenler daha süptil maddeden yapılmıştır ve fiziksel bedenden daha yüksek boyutlarda var olurlar. Astral seyahat veya astral projeksiyon, derin gevşeme ve odaklanmış konsantrasyonun bir sonucu olarak bilinciniz fiziksel bedeninizi terk ettiğinde bedeninizden çıkma yeteneğidir. Evrendeki herhangi bir yere bilinçli olarak seyahat edebileceğiniz beden dışı bir deneyimdir.

Astral Seyahat Zararlı mı ?

Astral seyahati denemeden önce, daha yüksek bir titreşimde kalmanızı sağlamak için nötr ve iyi bir ruh halinde olduğunuzdan emin olun. Seyahatlerinizde rehberlerinizden yardım isteyin.

Bu yolculuğun Herhangi bir tehlikesi yoktur: son derece güvenlidir. Aslında hiçbir şey Astral yolculuktan daha güvenli değildir: Bu seyahat bizim normal varoluş halimizdir.

Fiziksel bir bedende olmak korkutucu bir şeydir: ölebilirsin, incinebilirsin, öfke, susuzluk, acı hissedersin,… Bedende olmak doğal ve kolay değildir. Fiziksel gerçekliğe nasıl odaklanılacağını ve bir bedeni onun içinde hareket ettireceğini bulmak çok fazla öğrenmeyi gerektirir.

Ölmek çok kolaydır (bazı insanlar öldüklerinin farkına bile varmazlar – bunlar sizin hayaletler veya ruhlar diyeceğiniz şeylerdir)

Hayata dair faydalı bilgiler ve gündem konularını takip etmek istiyorsanız ulutr sosyal içerik sitemizi takip ediniz.

Yorum yapın