Windows 10 Programsız Etkinleştirme Yapımı✅

Windows 10 Programsız Etkinleştirme yapımı ile alakalı konumuzdan faydalanarak Windows 10 ürününüzü CMD yöntemiyle basit bir şekilde etkinleştirebilirsiniz. Lisans kutunuzun üzerinde yer alan ürün kodunu bilgisayarınıza girerek, sistemi yasal olarak etkinleştirebilirsiniz. Bunun için aşağıdaki adımları izleyebilirsiniz:

 1. Başlat Menüsü’ne tıklayın ve ardından arama kutucuğuna “CMD” yazın. “Komut İstemi” seçeneğine sağ tıklayarak “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini seçin. Çıkan soruya “Evet” diyin ve aşağıdaki adımları takip edin.
 2. CMD Komut İstemi’ne “slmgr /ipk yourlicensekey” yazın. (Windows sürümünüze uygun olan kodu seçerek “yourlicensekey” yerine kodu yapıştırın) ve “Enter” tuşuna basın. Bu adımda, lisans anahtarınızı girdikten sonra sisteminiz etkinleştirilmiş olacaktır.

Bu adımları izleyerek, Windows 10 ürününüzü CMD yöntemiyle etkinleştirebilirsiniz. Bu yöntem, sistemi yasal bir lisans anahtarı kullanarak etkinleştirmeyi sağlar ve dolayısıyla yasal olup olmadığı konusunda endişe etmenize gerek kalmaz.

Windows 10 Programsız Etkinleştirme Kodu 2023

 • Windows 10 Professional N: MH37W-N47XK-V7XM9-C7227-GCQG9
 • Windows 10 Professional: W269N-WFGWX-YVC9B-4J6C9-T83GX
 • Windows 10 Home: TX9XD-98N7V-6WMQ6-BX7FG-H8Q99
 • Windows 10 Home N: 3KHY7-WNT83-DGQKR-F7HPR-844BM
 • Windows 10 Home Country Specific: PVMJN-6DFY6-9CCP6-7BKTT-D3WVR
 • Windows 10 Home Single Language: 7HNRX-D7KGG-3K4RQ-4WPJ4-YTDFH
 • Windows 10 Education N: 2WH4N-8QGBV-H22JP-CT43Q-MDWWJ
 • Windows 10 Education: NW6C2-QMPVW-D7KKK-3GKT6-VCFB2
 • Windows 10 Enterprise N: DPH2V-TTNVB-4X9Q3-TJR4H-KHJW4
 • Windows 10 Enterprise: NPPR9-FWDCX-D2C8J-H872K-2YT43

3. Windows Etkinleştirme kodunuzun işleme alınmasına izin vermelisiniz ve bu şekilde biraz beklemelisiniz.

Windows 10 Programsız Etkinleştirme Yapımı
Windows 10 Programsız Etkinleştirme Yapımı
 1. CMD Komut İstemi’ne “slmgr /skms kms8.msguides.com” yazın ve “Enter” tuşuna basın. Bu komut, KMS sunucusuna bağlantı kurmanızı sağlar.
 2. KMS sunucusuna başarıyla bağlandıktan sonra, “slmgr /ato” komutunu yazın ve “Enter” tuşuna basın. Bu kod, Windows 10 ürününüzün başarılı bir şekilde etkinleştirildiğini size bildirir. Bu adımları izleyerek, sisteminizi yasal bir lisans anahtarı kullanarak etkinleştirebilirsiniz.

Windows 10 Otomatik Etkinleştirme

Windows 10 Lisans Etkinleştirme artık çok basit. ikinci yöntemimiz olan windows 10 ücretsiz lisans etkinleştirme uygulamamızı kullanabilirsiniz.

Windows 10 ürününüzü otomatik olarak etkinleştirmek için aşağıdaki yöntemi deneyebilirsiniz:

 • İlk olarak, aşağıdaki kodu “Notepad” programına yapıştırın.
 • Dosyanın uzantısını “.txt” değil, “.cmd” olarak değiştirin.
 • Virüs programınız varsa, bu işlem sırasında virüs programını devre dışı bırakmayı unutmayın. Bu kod bir virüs değildir, ancak kod yapısı nedeniyle virüs olarak algılanıp silinebilir.
 • İndirdiğiniz dosyayı sağ tıklayıp “Yönetici Olarak Çalıştır” seçeneğini seçin.

Bir süre bekledikten sonra, ekranınızda “etkinleştirildi” bilgisini görebilirsiniz. Bu adımları izleyerek, Windows 10 ürününüzü otomatik olarak etkinleştirebilirsiniz. Ancak, lütfen dikkat etmeniz gereken nokta, bu yöntemin yasal olup olmadığıdır. Microsoft tarafından yasal olmayan bir yöntem kullanırsanız, sisteminizin çalışmayı durdurulabileceği veya diğer ciddi problemlerle karşılaşabileceğinizi unutmayın. Bu nedenle, sistemi yasal bir lisans anahtarı kullanarak etkinleştirmeyi tercih edebilirsiniz.

Ve işte uygulayacağınız kodu aşağıdaki linke tıklayarak görebilirsiniz ;

Windows 10 Etkinleştirme Kodları

Buna benzer diğer içerikler için Teknoloji kategorimizi inceleyebilirsiniz.

Ayrıca Bknz;

İnternet Hızlandırma 

En iyi 10 Vpn Hizmeti

Yorum yapın